חורים בקיר בטון הרמת בטון לאחר ניסור אדם קודח בבטון מכונה לקידוח בטון חורים בבטון לאחר קידוח מסור בטון גדול שטח לאחר עבודות בטון ניסור בטון בפעולה הרמת משא הנפת בטון בטון על משאית פתח בבטון לאחר ניסור הכנת המכונה לניסור בטון ניסור בטון מרחוק תמונה על הפתח בבטון הורדת משא הבטון השפרצת מים תוך כדי חיתוך הנחת פלטת בטון הרכבת פלטת הבטון

ניסור בטון

ניסור בטון במסור

הבנייה בארץ הולכת והופכת יותר ויתר מתועשת מדי יום.

הצורך להפחית את התלות בידיים עובדות לצד הצורך לבנות הרבה ומהר, דוחפים את כל ענף הבניה לכיוון של תיעוש ושל קדמה. פועל יוצא של תהליך התיעוש הינו הגברת השימוש בטכנולוגיה של ניסור בטון. הבניה המתועשת מושתת על העיקרון של ההרכבה. מכינים תשתית ראויה ואז פשוט מניחים את חלקי הבניין או המבנה אחד על גבי השני. בעזרת ניסור בטון עוברים לאחר מכן ומתקנים את כל הקצוות ומוסיפים כל מיני פתחים למעבר של צנרת ותשתיות פנים שונות. וכך נחסך למעשה הצורך בלקדוח ולשבור פתחים שונים בקירות ולאחר מכן לתקן ולהתאים את גודל ה"חור" לגודל הנחוץ. השימוש באמצעים השונים של המערכות מאפשרת ליצור פתחים ומעברים בקירות, בתקרות וברצפות השונות בדיוק מרבי תוך גרימת נזק מינימאלי עם בכלל לשטחים שמסביב לאזורי הניסור. השימוש בטכנולוגיה של ניסור בטון איננה מצריכה כוח אדם רב. בדרך כלל מספיק בעל מקצוע מיומן אחד על מנת לתפעל את המכשירים השונים.

ניסור בטון בדיוק

השימוש בטכנולוגיה של ניסור בטון מאפשרת לבצע פעולות של קידוח או חציבה בבטון תוך הפחתת הנזק לסביבה למינימום.

תופעות לוואי של סדקים מסביב לאזורי הניסור הם נדירים למדי. כיום כבר ישנם כלים שמיעדים לא רק לכבישים ולעבודות ה"כבדות" אלא גם למשימות יותר קטנות וממוקדות. אחד התחומים שבהם יש ביקוש מוגבר לעבודות ניסור בטון הוא בתחום הממ"דים. כיום, כחלק מההיערכות המוגברת לקראת רעידת אדמה או מתקפת טילים מאסיבית (מה שיבוא קודם), ישנה פעילות מואצת של חיזוק מבנים ומיגונם. כתוצאה מכך יש צורך מוגבר לביצוע ניסור בטון בקירות הממוגנים בעת התאמתם וחיבורם למבנים הקיימים. מכוון שאין כיום מבנה חדש שנבנה ללא ממ"ד, אזי המשמעות היא שבכל פרויקט יש צורך בפעולות של ניסור בטון.

ביצוע עבודה מקוצעית

מכונה לניסור בטון

למביט מן הצד הפעולה של ניסור בטון נראית כפשוטה ובנאלית. אבל המראה הזה מטעה את המתבונן.

מי שעוסק בתחום זה חייב לשלוט בכלי העבודה שלו בצורה מרבית. הרי המטרה של ניסור בטון זה למזער ככל שניתן את הנזק שנגרם לסביבה בעת פעולת פילוס הדרך בבטון. שימוש או הפעלה לא מקצועית של המכשירים יכולה אף לגרום לנזק בלתי הפיך למבנה לאור הכוח הרב שיש ללהבי היהלום. על מנת לקבל מידע וייעוץ נוספים בכל מה שקשור לתחום של ניסור בטון, ניתן לפנות לחברת המנסרים ביהלום שמובילה את שוק ניסורי הבטון בארץ.

אדם חותך בטון מכונה לחיתוך בטון מכונה לקידוח בבטון

לתמונות נוספת - עברו אל עמוד הגלריה שלנו

לוגו המנסרים ביהלום

לפרטים נוספים - צרו קשר עם המנסרים ביהלום

יצירת קשר

מלאו תיבה זו ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם:

עבודות בטון | ניסור בטון בירושלים | הזמנת חברה לקידוח וניסור בטון | מצא אותנו ב-Google+‏

אלקטרו - קידום אתרים